Blogi

Tagasi
Tondiraba Tennisekeskuse välisväljakud said uue hübriid-saviliiva katte

Tondiraba Tennisekeskuse välisväljakud said uue hübriid-saviliiva katte

Lasnamäel asuvas Tondiraba Tennisekeskuses viis Unigrass suve alguses läbi välisväljakute täieliku rekonstrueerimise. Neli varasemalt kõvakattega väljakut said omale uue hübriid-saviliiva, täpsemalt MatchClay katte.

MatchClay – parim valik kõvakattega väljakute rekonstrueerimiseks

Tondiraba Tennisekeskus valis MatchClay eelkõige kõrge kvaliteedi pärast ja ka seetõttu, et MatchClay on ideaalne variant kõvakattega väljakute rekonstrueerimiseks ja ümberehitamiseks. Eelnevalt on vajalik küll hinnata vana kõvakatte seisukorda, aga Tondiraba väljakud sobisid ümberehitamiseks hästi. Sel juhul rullitakse MatchClay noole-kujulise mustriga vaipkate vanade väljakute peale lahti ning täidetakse seejärel naturaalse saviga: Tondirabas just nii tehtigi.

“Otsustasime väljakute rekonstrueerimisel MatchClay kasuks sellepärast, et inimestele meeldib liiva peal rohkem mängida. Pidime väljakuid niikuinii uuendama ja peamiseks küsimuseks oli, et kas on mõtet olemasoleva kõvakatte olukorda parandada või valida siis juba midagi sellist, mis inimestele rohkem meeldib,” sõnas Tondiraba Tennisekeskuse omanik Margus Eek.

Peamine eelis? Väljakute kiire kuivamine

MatchClay kattega väljakute peamiseks eeliseks on naturaalse savi-liiva väljakuga võrreldes märgatavalt suuremad kasutusvõimalused, kuna tänu vett läbilaskvale konstruktsioonile kuivab väljak ruttu ja on kasutatav vahetult peale vihmasadu. “Vahepeal oli meil kartus, et kuna Tondiraba väljakutel ei ole klassikalist tenniseväljaku dreenivast asfaltist alust, siis äkki väljakud ei kuiva nii hästi kui võiks. Aga see kartus on õnneks maas ja väljakud kuivavad tõesti kiiresti,” ütles Eek. Just seetõttu sobibki MatchClay kate väga hästi põhjamaisesse Eesti kliimasse.

Ühendkuningriigis toodetav MatchClay on kõrge kvaliteedi ja hea tehnilise lahendusega kate, mille unikaalne noole-kujuline muster seob hästi täitesavi materjali ning tagab ühtlase palli põrke ja kiiruse. Eeki sõnul on mängijatelt samuti tulnud positiivset tagasisidet väljaku seisukorra kohta ning inimesed on uuenenud mänguvõimalustega rahul. Tondiraba Tennisekeskus on uutel väljakutel võõrustanud ka juba mitmeid rahvusvahelisi noorteturniire ja muid võistluseid.

Täname Tondiraba Tennisekeskust koostöö eest ja soovime mõnusaid tennisehetki!

MatchClay kattest loe lähemalt: “MatchClay – uus kvaliteet hübriidkatete valikus!

Tenniseväljaku uuendamisest loe rohkem: “Vana tenniseväljaku rekonstrueerimine

Jaga postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tagasi