Spordiväljak

Universaalsete omadustega ja multifunktsionaalne spordiväljak ehk multisport väljak võimaldab tegeleda väga erinevate spordialadega, tänu millele sobib selline väljak hästi koolide ja üldkasutatavate välirajatiste jaoks.

Unigrass pakub kahte erineva kattega lahendust spordiväljaku jaoks:

PolyPlay S kummikatet kasutatakse põhiliselt selliste väljakute jaoks, kus plaanitakse harrastada erinevaid pallimänge. Tänu modernsele vett läbilaskvale konstruktsioonile kuivab PolyPlay S kummikattega spordiväljak väga kiiresti ja on seetõttu aastaringselt kasutatav. Libisemiskindel ja vastupidav PolyPlay S tagab tänu tugevale amortisatsioonile hea palli põrke. Sellise katte suureks eeliseks on ka vähene hooldusvajadus.

Multisport kunstmuru katet iseloomustab universaalsus, et üks ja sama spordiväljak pakuks võimalust tegeleda väga erinevate spordialadega. Pakume oliivrohelist 20mm liblepikkusega Elite LSR 20 kunstmuru, mille jooned saavad olla punased, kollased, sinised või valged. Oma olemuselt on selline kunstmuru tennise- ja jalgpallimurude vahepeal.

Multisport väljakute puhul on üldjuhul tegemist erimõõdus väljakutega, vastavalt olemasolevale vabale pinnale ja soovidele.

Multisport väljaku katete variandid

Lisaks pakume spordiväljakutele ka spetsiaalset laudisest piiret, mis tagab mängijate mugavuse ja maksimaalse mängukogemuse. Spordiväljakute piire on otstest kõrgem ja külgedelt madalam ning sellele on võimalik juurde paigaldada nii jalgpalliväravad kui ka korvpallirõngad.

Unigrassi käest on võimalik tellida ka spordiväljaku põhjalik hooldus.

Multisport väljaku lisad