Tenniseväljak

Tenniseväljaku postid ja võrk

Tenniseväljaku postid ja võrk on osa tenniseväljaku lisavarustusest. Tenniseväljaku võrk ja võrgupostid on alati standardsed.

Tenniseväljaku võrk on musta värvi ja standardina kehtivate mõõtmetega 12,7m x 1,07m.

UV-kindlal võrgul on 3 millimeetrisest nöörist käsitsi sõlmitud 43 mm läbimõõduga võrgusilmad. Võrgusilmade kuus ülemist rida on topeltvõrguga, et kindlustada võrgu vastupidavus kõige tihedamini palliga tabatavas piirkonnas. Võrgu ülaservas on 5cm valge lint ja valge plastikuga kaetud 5mm pingutustross, võrgu allservas pn ekstratugevdus. Pingutustross on ühendatud võrguposti sees oleva pingutusseadmega, mille abil toimub vastavalt vajadusel võrgu pingestamine.

Alumiiniumist tenniseväljaku võrgupostid on koos spetsiaalsete hülssidega, mis võimaldavad paigaldada postid betooni abil tenniseväljaku aluse ja alloleva pinnase sisse tagamaks postide stabiilsuse ja vastupidavuse. Tenniseväljaku võrk ja võrgupostid on lihtsasti eemaldatavad, see võimaldab tenniseväljaku hoolduse mugavamat teostamist. Unigrassi soovitusliku nõuandena tuleks tenniseväljaku postid ja võrk talveks kindlasti eemaldada ja siseruumidesse hoiustada, see tagab varustuse pikema eluea.

Iga tenniseväljaku juurde käivad ka üksikmängu jaoks vajalikud tennisevõrgu toed, mille kõrgus on alati 107mm.

Tenniseväljaku ehitust planeerides loe lisavarustuse kohta siit:

Tenniseväljaku lisavarustus muudab mängu nauditavaks

Huvi ja täiendavate küsimuste korral palume võtta meiega ühendust!