Tenniseväljak

Väljaku automatiseerimislahendus MyGames

Väljaku automatiseerimislahendus MyGames võimaldab muuta tennise-ja padeliväljakud täiesti iseteeninduslikuks, juhtides broneeringuid, makseid, läbipääsu, valgust ja muid funktsioone. Nii hoiad märkimisväärselt administreerimiselt kokku, paraneb väljaku täituvus ja naudid vaba aega – kasvõi ise tennist mängides! Unigrass pakub võimalust automatiseerida oma väljakut MyGamesi kaudu.

Tänu MyGames’i broneerimis- ja marketplace platvormile on Sinu väljak nähtav kõigile rakenduse kasutajatele – just nagu Airbnb-i kaudu korteri väljarentimisel. Mängija saab väljaku broneerida ja selle eest tasuda MyGames rakendusest või veebist ning ukse avada telefoni või personaalse koodi abil. Väljaku haldajana näed reaalajas ülevaadet kõigist broneeringutest, võid soovi korral ka ise aegu broneerida, kehtestada erihindu, lisada sooduskoode ja palju muudki. Kui tahad, võid väljaku ka vaid oma sõpradele nähtavaks ja broneeritavaks seadistada.

Ei ole vahet kas pead tennise- või padeliväljaku ärilisel eesmärgil või haldad kohaliku kogukonna väljakut, igal juhul aitab terviklik väljaku automatiseerimislahendus MyGames halduskoormust ja kulusid oluliselt vähendada ning täituvust parandada.

Väljaku automatiseerimislahendus MyGames koosneb omavahel integreeritud kompaktsest riistvarast ning tarkvarast. Minimaalne kuutasu sisaldab nii seadme renti kui litsentsitasu, millele lisandub komisjonitasu vaid reaalselt tehtud broneeringutelt.

Vähem kulu, rohkem tulu – automatiseeri oma väljak ja naudi sõltumatust!

Küsi pakkumist!

Tenniseväljaku ehitust planeerides loe lisa siit:

Tenniseväljaku ehitus – ideest teostuseni

Padeliväljaku ehitamise kohta loe lisa siit:

Padeliväljaku ehitus on imelihtne