Mänguväljak

Üks on kindel – lastele mängimiseks mõeldud mänguväljak peab olema turvaline! Tänapäeval on levinud mänguväljakutele ja lasteaedade õuemängupindade alla pehmendava pinna paigaldamine, mille eesmärgiks on kaitsta lapsi mängimise, jooksmise ja kukkumise käigus tekkivate vigastuste eest. Oleme paigaldanud arvukalt mänguväljakute jaoks mõeldud katteid, et muuta mängimispind laste jaoks turvalisemaks.

Kuna mänguväljak ja selle suurus varieeruvad vastavalt olemasolevale pinnale ja ruumile, paigaldame mänguväljakute katted vastavalt soovile. Standardmõõtu mänguväljakute katete puhul ei ole.

Unigrass pakub kahte erinevat mänguväljaku kattelahendust:

PolyPlay FS ehk soft-impact surface kummikatet kasutatakse lasteaedades ja mänguväljakutel turvalise ja pehmendava mängupinnana. Kattel on summutav toime, tänu millele kaitseb see lapsi kukkumisel tekkivate vigastuste eest.

Vett läbilaskev PolyPlay FS on tõeliselt väikse hooldusvajadusega ja ilmastikukindel kate, tänu millele peab kate vastu pikki aastaid ega nõua pidevat hooldust. Võrreldes liivakastidega on PolyPlay FS kummikate ohutum ja ka hügieenilisem variant.

PolyPlay FS kummikatet on võimalik tellida erinevates paksustes vahemikus 40mm-140mm.

Elite LSR 24 kunstmuru kate on spetsiaalselt mänguväljakute jaoks toodetud, et tagada lastele mängimiseks ohutu, pehme ja puhas mängupind. Kunstmuru liblepikkuseks on 24mm ning katte puhul koosneb värvivalik kuuest toonist: roheline, sinine, punane, kollane, valge ja must.

Mänguväljaku katete variandid