Tenniseväljak

Unigrass pakub tenniseväljaku ehituse täislahendust, mis sisaldab endas nii kvaliteetse ja valitud kattele sobiva aluse ehitust ning valitud katte, piirde ja lisavarustuse paigaldust.

Tenniseväljaku ehitamisel on tänapäeval võimalik valida väga erinevate katete ja konstruktsioonide vahel, mis oma innovatiivsete lahendustega on mõeldud muutmaks mängukogemust veelgi meeldejäävamaks.

Unigrassi tootevalikus on järgnevad tenniseväljaku katted:

Enamik tootevalikus olevatest väljakukatetest omavad kehtivat International Tennis Federation’i (ITF) sertifikaati.

Samuti on Unigrassi tootevalikus erinevaid tenniseväljaku lisavarustuse elemente nagu põrkesein, tennisevõrk koos postidega ning tuuletõkkefoonid.

Standardväljaku mõõtmed koos jooksualaga on 18,27m x 36,57m. Vajadusel saab tenniseväljaku tellida ka erimõõdus vastavalt tellija soovidele ja ehituslikele võimalustele, näiteks kohandades väljakut kinnistu suurusele.

Tenniseväljaku katete variandid

Tenniseväljaku katte valimisel tuleks arvesse võtta kliimat, geograafilist asukohta, isiklikke eelistusi ja muid otsust mõjutavaid faktoreid. Unigrassi laias tootevalikus on modernsed, mängijasõbralikud ja lihtsalt hooldatavad tenniseväljaku katted, mille seast leiab sobiva variandi iga mängija.

Tenniseväljaku ehitust planeerides loe lisa meie blogis:

Tenniseväljaku lisad