Tenniseväljak

Tenniseväljaku ehitamisel on tänapäeval võimalik valida väga erinevate katete ja konstruktsioonide vahel.

Unigrass pakub oma klientidele tenniseväljaku ehituse täislahendust, mis sisaldab endas nii kvaliteetse ja valitud kattele sobiva aluse ehitust ning valitud katte, piirde ja lisavarustuse paigaldust.

Tenniseväljaku katetest on Unigrassi valikus erinevate mänguomadustega kunstmurukatted, saviliiva omadustega hübriidkatted, sisetingimustesse sobiv vaipkate ning klassikaline kõvakate. Enamik tootevalikus olevatest väljakukatetest omavad kehtivat International Tennis Federation’i (ITF) sertifikaati.

Samuti on Unigrassi tootevalikus erinevaid tenniseväljaku lisavarustuse elemente nagu põrkesein, tennisevõrk koos postidega ning tuuletõkkefoonid. Foone saab tellida erinevas värvitoonis ja ka soovitud kujundusega vastavalt tellija erisoovile.

Standardväljaku mõõtmed koos jooksualaga on 18,27m x 36,57m. Vajadusel saab tenniseväljaku tellida ka erimõõdus vastavalt tellija soovidele ja ehituslikele võimalustele – näiteks kinnistu suurus.

Tenniseväljaku katete variandid

Tenniseväljaku katte valimisel tuleks arvesse võtta kliimat, geograafilist asukohta, isiklikke eelistusi ja muid otsust mõjutavaid faktoreid. Unigrassi laias tootevalikus on modernsed, mängijasõbralikud ja lihtsalt hooldatavad tenniseväljaku katted, mille seast leiab sobiva variandi iga mängija.

Tenniseväljaku ehitust planeerides loe lisa siit:

Kuidas valida tenniseväljaku katet

Tenniseväljaku ehitus – ideest teostuseni

TopClay tenniseväljak loob uusi mänguvõimalusi

Tenniseväljaku lisad