Blogi

Tagasi
Roheline logoga tuuletõkke foon kunstmuru kattega tenniseväljakul

Tenniseväljaku foon võib olla erilise värvi ja disainiga

Tenniseväljaku juurde on võimalik paigaldada väga erinevaid lisavarustuse elemente, mis muudavad mängukogemuse veelgi meeldivamaks. Üks olulisematest lisadest on aga tenniseväljaku foon ehk windscreen, mida täpsemalt siin artiklis Unigrass tutvustabki.

Mis on tenniseväljaku foon ehk windscreen?

Tenniseväljaku fooni puhul on tegemist tugeva ja vastupidava kangaga, mis reeglina paigaldatakse tenniseväljaku tagumistes otstes olevale piirdeaiale. Foonil on mitmeid eri funktsioone ning kuigi toote nimi vihjab, et fooni peamine eesmärk on tuult kinni pidada, ei ole see tegelikult kõige tähtsam. Nimelt aitab tenniseväljaku foon hoopis muuta väljaku taga olevat tausta ühtlasemaks ja luua kontrast tennisepalliga, et mängijad paremini palli näeksid. Samuti aitab foon vältida olukorda, kus päikese peegeldus väljaku kõrval olevatelt pindadelt mängijaid pimestab.

Lisaks sellele täidab tenniseväljaku foon olulist rolli privaatsuse loomisel, sest loob väljaku sees olevate mängijate jaoks justkui eraldi maailma, et väljaspool olevad faktorid mängu segama ei hakkaks. Kui ikkagi soovid saavutada maksimaalset mängukogemust ja emotsiooni, siis aitab foon kindlasti mängus rohkem sees püsida.

Tenniseväljaku fooni värvivalik on rikkalik

Fooni standardsuurus on vastavalt tenniseväljaku laiusele 2m x 18m ning värvivariante on mitmeid. Kõige enam levinud värvitoon on parktilistel kaalutlustel muidugi roheline, kuid oma väljaku personaliseerimiseks saab valida ka tavapärasest erinevaid värvivariante. Fooni puhul on tegemist kvaliteetse UV-kindla materjaliga, mis tagab, et värv päikese käes ei tuhmu. Seepärast soovitame kaaluda ka erksaid toone oma foonide valikul, kuna need püsivad ilusad pikki aastaid.

Unigrassi poolt pakutav tenniseväljaku foon on saadaval järgmistest värvivariantides:

  • Roheline
  • Sinine (3 erinevat tooni)
  • Oranž
  • Valge
  • Hall
  • Kollane
  • Helepruun
  • Must
  • Punane
  • Lilla
Värvide näidised.

Lisaks erilisele värvile on võimalik fooni peale ka personaalseid logosid ja sõnumeid trükkida kas oma väljaku kujunduslahenduse või siis reklaami eesmärgil.

Miks lisada oma tenniseväljaku juurde foon?

Nagu eelnevalt mainitud, parandab tenniseväljaku foon igal juhul mängukogemust – takistab tuult, muudab tausta ühtlasemaks ning loob privaatsust. Samuti on tenniseväljaku fooni abil võimalik personaliseerida oma koduse aia kujunduslahendust või muud keskkonda, kus väljak paikneb. Laia värvivaliku abil saab lisada fooniga üldisesse maastikku värvi või siis vastupidiselt, sulandada foon loodusesse sisse. 

Muuda oma tenniseväljak eriliseks ning telli personaalse disainiga foon juba täna! Võta ühendust ja vaata rohkem SIIN.

Jaga postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tagasi