Blogi

Nõmme MatchClay tenniseväljakud.

Unigrassi projektid 2022

Mis siis eelmisel aastal tehtud sai? Tenniseväljakute valdkonnas toimus Unigrassi jaoks murre: 2022 oli esimene hooaeg, kus paigaldasime hübriid-saviliiva kattega tenniseväljakuid rohkem, kui kunstmuru kattega tenniseväljakuid! Tänu sellele rajasime rekordarvu hübriid-saviliiva väljakuid Advantage Red Court ja MatchClay kattega. On rõõm

Loe edasi...
Tenniseväljaku hooldusseadmed

Õiged tenniseväljaku hooldusseadmed teevad kevadise korrastamise lihtsaks

Kevadel, enne hooaja algust, on soovitatav teha ära põhjalikum tenniseväljaku hooldus. Õigesti teostatud ja kvaliteetne hooldus garanteerib mängijale hea mängukogemuse ning pikendab tenniseväljaku eluiga. Siinkohal on abiks spetsiaalsed tenniseväljaku hooldusseadmed, mis muudavad väljaku hooldamise märgatavalt lihtsamaks.

Loe edasi...
Peetri Kooli staadion

Unigrassi projektid 2021

Kuigi uus aasta on juba mõnda aega käinud, soovib Unigrass veelkord kõigile spordisõpradele head uut aastat! Kui 2020. aasta lõpus saime rõõmuga tõdeda, et tegemist oli ühe läbi aegade edukaima hooajaga nii jalgpalli- kui tenniseväljakute rajamise osas, siis 2021. aasta projektid saame täpselt samade sõnadega lõpetatuks lugeda.

Loe edasi...
Tüdruk mängib tennist
Tüdruk mängib tennist

4 tüüpi mängijaid: milline tennisist oled Sina?

Tennisematše jälgides on näha, et enamik mängijaid mängib üldjuhul ühe ja sama mustri järgi. Enamasti on igal tennisistil oma mängustiil, milles on näha nii mängija tugevused kui nõrkused. Mängides peaks Sinu üks peamiseid eesmärke olema vastase strateegia lahtimuukimine, et seejärel tema nõrkustele rõhuma hakata. Suuremaid nõrkuseid teades on Sul pool võitu juba käes!

Loe edasi...