Padeliväljak

Padeliväljaku piire

Padel on reketsport, kus erinevalt tennisest kasutatakse ka väljaku piiret otseselt mängimiseks. Seepärast peab padeliväljaku piire olema spetsiaalselt padeliväljaku jaoks valmistatud. Padeli piirdeid toodetakse erinevates konfiguratsioonides, värve on võimalik valida RAL koodide hulgast.

Padeliväljaku piirded on disainitud vastavalt IPF (International Padel Federation), EPA (European Padel Association) ja WPT (World Padel Tour) nõuetele.

  • Esteetiliselt disainitud
  • Ilmastikukindel
  • Värvivalik RAL koodide hulgast
  • Standardsuurus 10m x 20m
  • IPF, EPA ja WPT nõuetele vastavus

Unigrass pakub kahte erinevat padeliväljaku piiret:

Padeliväljaku piire PadelKit Standard Court

Klassikalise disainiga PadelKit Standard Court padeliväljaku piirde komplekt sisaldab terasest raamdetaile (postid, metallraamid), polte, ühenduste kruvisid, 12mm karastatud klaasist paneele, võrku, võrguposte ja LED-valgustust. Tsingitud terasest ja pulbervärvitud piirdeelemendid on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Padeliväljaku piire PadelKit Standard Court vajab lintvundamenti, kuna padeliväljaku piirde lahendus on võrreldes tenniseväljaku piirdega konstruktsioonilt oluliselt põhjalikum. Vibratsiooni ja kahjustuste vältimiseks paigaldatakse kõik karastatud klaasist paneelid 5mm kummitihenditele.

Padeliväljaku piire PadelKit Panorama Court

Padeliväljaku piirdes PadelKit Panorama Court on ühendatud suurepärane vaade minimalistliku kujundusega – klaaspaneelide vahel puuduvad terasest postid. Komplekt PadelKit Panorama Court koosneb terasest raamdetailidest (postid, metallraamid), poltidest, ühenduste kruvidest, 12mm karastatud klaasist paneelidest, võrgust, võrgupostidest ja LED-valgustusest. Tänu tsingitud terasest ja pulbervärvitud detailidele on PadelKit Panorama Court piire ilmastikukindel ja sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Padeliväljaku piire on konstruktsioonilt oluliselt põhjalikum kui tenniseväljaku piire, mistõttu on vajalik lintvundament. Samuti paigaldatakse klaaspaneelid 5mm kummtihenditele, et vältida vibratsiooni ja kahjustusi.

Huvi ja lisaküsimuste korral palume võtta meiega ühendust!

Padelkit