Padeliväljak

Padeliväljaku piire

Padel on reketsport, kus erinevalt tennisest kasutatakse ka väljaku piiret otseselt mängimiseks. Seepärast peab padeliväljaku piire olema spetsiaalselt padeliväljaku jaoks valmistatud. Padeli piirdeid toodetakse erinevates konfiguratsioonides, värve on võimalik valida RAL koodide hulgast.

Padeliväljaku piirded on disainitud vastavalt IPF (International Padel Federation), EPA (European Padel Association) ja WPT (World Padel Tour) nõuetele.

  • Esteetiliselt disainitud
  • Ilmastikukindel
  • Värvivalik RAL koodide hulgast
  • Standardsuurus 10m x 20m
  • Kogukaal 9 tonni
  • IPF, EPA ja WPT nõuetele vastavus

Unigrass pakub kahte erinevat padeliväljaku piiret:

Padeliväljaku piire mudel UG Standard

Klassikalise disainiga UG Standard padeliväljaku piirde komplekt sisaldab terasest raamdetaile (postid, metallraamid), polte, ühenduste kruvisid, 10mm karastatud klaasist paneele, võrku, võrguposte ja LED-valgustust. Tsingitud ja pulbervärvitud teraselemendid on mõeldud kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes, eriti põhjapoolsetes piirkondades.

Padeliväljaku piire UG Standard vajab lintvundamenti, kuna padeliväljaku piirde lahendus on võrreldes tenniseväljaku piirdega konstruktsioonilt oluliselt põhjalikum. Vibratsiooni ja kahjustuste vältimiseks paigaldatakse kõik karastatud klaasist paneelid 5mm kummitihenditele.

Padeliväljaku piire UG Panorama

Padeliväljaku piirdes UG Panorama on ühendatud suurepärane vaade minimalistliku kujundusega – klaaspaneelide vahel puuduvad terasest postid. Komplekt UG Panorama koosneb terasest raamdetailidest (postid, metallraamid), poltidest, ühenduste kruvidest, 12mm karastatud klaasist paneelidest, võrgust, võrgupostidest ja LED-valgustusest. Tänu tsingitud ja pulbervärvitud terasdetailidele on UG Panorama piire ilmastikukindel ja sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Padeliväljaku piire on konstruktsioonilt oluliselt põhjalikum kui tenniseväljaku piire, mistõttu on vajalik lintvundament. Samuti paigaldatakse klaaspaneelid 5mm kummtihenditele, et vältida vibratsiooni ja kahjustusi.

Huvi ja lisaküsimuste korral palume võtta meiega ühendust!