Tenniseväljak

Tenniseväljaku põrkesein

Tenniseväljaku põrkesein on ideaalne kõigile, kes soovivad täiendada oma tenniseoskuseid. Põrkesein on paraboolse vormiga, mis tähendab, et iga liiga madalale või kõrgele löödud pall tuleb tagasi mängija reketile. Unigrass soovitab tenniseväljaku põrkeseina kõigile tennisesõpradele nii koduväljakutele kui tennisekeskustesse!

Väljaku serva paigaldatud tennise põrkesein suurendab oluliselt rajatise funktsionaalsust, seetõttu soovitame põrkeseina paigaldada kohe pärast väljaku valmimise protsessi lõppu. Samuti annab tenniseväljaku põrkesein võimaluse harjutada olenemata teistest mängijatest. Seega sobib ideaalselt lastele spetsiaalsete pallidega tennise algõpetuse läbiviimiseks.

Unigrassi pakutav polümeer-betoonist valmistatud tumerohelise (värv RAL6002) põrkeseina tootmisel on kasutatud ilmastikukindlaid ja kõrgekvaliteedilisi materjale. Põrkeseina metallist tugiraam on valmistatud tsingitud terasest, mis tagab konstruktsiooni vastupidavuse. Tehnoloogiliselt täiustatud lahendus tagab dünaamilise mängu ja vastupidavuse mis tahes ilmastikutingimustes.

Põrkeseina standardlaius on 4 meetrit ja -kõrgus 3 meetrit. Laiust on võimalik suurendada 1 meetriste lisapaneelide võrra. Põrkeseina kõrgust saab suurendada 4 meetrini, lisades juurde 1 meetri kõrguse pallipüügi võrgu.

Loe lisa siit:

Tenniseväljaku lisavarustus muudab mängu nauditavaks

Huvi ja täiendavate küsimuste korral palume võtta meiega ühendust!