Padel

Nõmme MatchClay tenniseväljakud.

Unigrassi projektid 2022

Mis siis eelmisel aastal tehtud sai? Tenniseväljakute valdkonnas toimus Unigrassi jaoks murre: 2022 oli esimene hooaeg, kus paigaldasime hübriid-saviliiva kattega tenniseväljakuid rohkem, kui kunstmuru kattega tenniseväljakuid! Tänu sellele rajasime rekordarvu hübriid-saviliiva väljakuid Advantage Red Court ja MatchClay kattega. On rõõm

Loe edasi...
Padel - Naine ja mees padeliväljakul

Miks on padel nii populaarne

Padel on üks kõige kiiremini kasvamatest spordialadest sel sajandil, olles viimase 25 aasta jooksul teinud läbi hüppelise arengu. Eelmise aasta seisuga on maailmas juba üle 10 miljoni padelimängija ja rohkem kui 4000 padeliklubi! Aga mis on padeli populaarsuse ja edu võti?

Loe edasi...
Padeliväljaku ehitus - Kunstmuru katte ja Panorama piirdega padeliväljak

Padeliväljaku ehitus on imelihtne

Padeli populaarsus maailmas on järjest kasvamas ning paljud tennisemängijad avastavad enda jaoks ühel hetkel ka padeli. Paljudel selle spordiala armastajatel on ka oma padeliväljak kodus olemas. Padeli võlu seisneb peamiselt selle lihtsuses - nimelt on padel füüsiliselt oluliselt vähem koormavam kui tennis, lisaks ei ole padel ka tehniliselt niivõrd nõudlik. Seetõttu sobib see mäng pea igas vanuses inimesele.

Loe edasi...