Jooksurada

Unigrass pakub spetsiaalselt jooksuradade ja kergejõustikupindade jaoks arendatud tartaankatet Rekortan BS.

Tartaankattega jooksurada Rekortan BS on mõeldud peamiselt staadionite juurde paigaldamiseks, et pakkuda mugavat jooksu- ja kergejõustikualade harrastamise võimalust. Tänu oma uuenduslikule disainile on Rekortan BS väga kasutajasõbralik ning võimaldab spordialasid harrastada ka väiksema vihma korral.

  • Antud kate omab ka IAAFi sertifikaati, tänu millele võib sellisel jooksurajal korraldada ka professionaalseid võistluseid ja korraldada profisportlaste treeninguid.
  • Lisaks profisportlaste jaoks mõeldud staadionitele ja jooksuradadele kasutatakse Rekortan BS tartaankatet sageli ka näiteks koolistaadionite ja multisport väljakute puhul.

Kui on soov ehitada kõrgetasemeline ja kvaliteetne jooksurada, on Unigrassi pakutav spetsiaalne Rekortan BS tartaankate ideaalne valik!

Rekortan BS on modernne ja uuenduslik jooksurada, mille kasutusvõimalused on oluliselt suuremad kui vanemat tüüpi jooksuradadel. Nimelt on Rekortan BS tartaankatte pealmine pindmine kiht struktureeritud ja laseb vett läbi, mis tähendab, et katte kuivamisaeg on oluliselt kiirem kui vanematel jooksuradadel. Ka tartaankatte paigaldus on kerge ja mugav.

Jooksuraja kate

Rekortan BS tartaankatet iseloomustab ka suurepärane haarduvus, mistõttu on kate paljude sportlaste ja jooksjate lemmik. Tartaankate pakub mitmekülgseid võimalusi erinevateks kergejõustikualade harrastamiseks ning on tänu oma uuenduslikule konstruktsioonile esimene valik ka kõigi kergejõustikualade professionaalsete võistluste korraldajate jaoks.