Jalgpalliväljak

Jalgpalliväljaku hooldusseadmed

Jalgpalliväljaku hooldusseadmed on olulised vahendid nii jalgpalliväljaku regulaarseks korrashoidmiseks kui iga-kevadiseks suuremaks hoolduseks.

Saadaval on kahte tüüpi jalgpalliväljaku hooldusseadmed ehk hooldusharjad:

  • Redexim Verti-Broom

Redexim Verti-Broomi harja ülimalt tõhus kolmnurkne konstruktsioon silub iga kunstmuru liblet atraktiivse ja realistliku mulje saavutamiseks. Jäigad vastupidavad harjased harjavad täitematerjali pinnasesse ühtlaselt ja efektiivselt. Verti-Broomiga on võimalik saavutada hästi hooldatud väljak, mis tagab hiljem ka suurepärase mänguelamuse. Seade on järelveetav kas murutraktori, ATV või väiksema traktori järel. Lisadena on võimalik tellida rattad transportimiseks.

  • Redexim Combi-Groom

Redexim Combi-Groomi puhul on tegemist väga hea hinna ja kvaliteedi suhtega hooldusseadmega. Combi-groom kujutab endast kaks-ühes seadet, sisaldades nii äket kui harjaseid. Sellel on olemas nii metallpiigid murulible püstitõstmiseks ja kummigraanuli kobestamiseks kui ka harjased kummigraanuli planeerimiseks, tänu millele saavutatakse Combi-Groomiga harjates ideaalne hooldustulemus. Harja on võimalik kinnitada kolme punkti kinnitusega hüdraulikaga traktori külge või on võimalik tellida järelveetav seade.

Huvi või lisaküsimuste korral palume võtta meiega ühendust!