Blogi

Tagasi
Tennisepall Advantage Red Cour tenniseväljakul

Advantage Red Court – modernne savi-liiva väljak

Hiljuti on tenniseväljakute katete maailmas toimunud murrangulised ja uudsed muutused. Uue põlvkonna väljakukatteid arendatakse tänapäeval nii, et need täidaks kõiki mängijate vajadusi ning muudaks mängukogemuse nii meeldivaks ja mugavaks kui võimalik. Üheks selliseks katteks on Advantage Red Court, mis hiljuti lisandus Unigrassi tootevalikusse.

Tegemist on ühe hetkel populaarsust koguva innovatiivse väljakukattega, mis on savi-liiva väljaku uuem ja lihtsama kasutatavusega versioon. Selle katte olulisemateks eelisteks on aastaringne kasutusvõimalus, ilmastikukindlus, vähene hooldusvajadus ja mis kõige tähtsam – selline kate ei vaja kastmist.

Advantage Red Court väljakukatte eelised

1. Savi-liiva väljakule ülimalt sarnased mänguomadused

Advantage Red Court sarnaneb klassikalise savi-liiva väljakuga nii väljanägemise kui mänguomaduste poolest. Just seetõttu nimetatakse seda katet savi-liiva väljaku modernseks versiooniks. Küll aga erineb see oma materjali poolest, sest see kate koosneb mitte savi-liivast, vaid kõrgekvaliteedilisest kunstmurust.

Suurepärane savi-liiva väljakule sarnane tulemus saavutatakse kunstmuru katte liblesid 2-3mm paksuse spetsiaalse keraamilise liiva kihiga üle täites. Tänu sellele on ARC ideaalne variant mängijatele, kes armastavad saviliiva väljaku omadusi, libistamist ja ka nähtavaid pallijälgi.

2. Vähene hooldusvajadus

Advantage Red Court on savi-liiva väljaku mänguelamust pakkuv ja vähest hooldusvajadust nõudev tenniseväljaku kate. Seda peamiselt just oma ehituspõhimõtte tõttu, eriti võrreldes traditsioonilise savi-liivaga. Ja mis kõige olulisem – erinevalt savi-liivast ei vaja selline kate igal kevadel täielikku rekonstrueerimist. Ja sellist väljakut ei ole vaja kasta!

Väljaku jooksev hooldus koosneb peamiselt vaid joonte puhtaks pühkimisest ja väljaku harjamisest, et hoida täitematerjali ühtlaselt hajutatuna üle kogu väljaku – nii nagu ka klassikalise savi-liiva väljaku puhul. Põhjalikum hooldus on vajalik kord aastas – igal kevadel, vajadusel tuleb lisada täitematerjali.

3. Ilmastikukindlus

Advantage Red Court väljakukate pakub savi-liivale vägagi praktilist alternatiivi. Sellisel väljakukattel on võimalik mängida pea aastaringselt. Kuna sellise katte seisukord sõltub ilmast märgatavalt vähem kui klassikaline savi-liiv, on võimalik väljaku kasutusaega ja mängutunde oluliselt suurendada. Veelgi enam – sellise kattega väljakul saab mängida kohe pärast vihma! 

Advantage Red Court kattega tenniseväljaku ehitus

Advantage Red Court kattega tenniseväljaku ehitusprotsess on suhteliselt lihtne. Kõigepealt paigaldatakse lahtiselt laotud stabiilsusmatt poorsele alusele. Matt ise on valmistatud 12mm fibrilleeritud polüetüleenkiududest tehtud lõngast ja täidetakse spetsiaalse keraamilise liivaga, mis on sisuliselt looduslikult ümara kujuga kvartsliiv. Seda kvartsliiva põletatakse eelnevalt kõrgel temperatuuril ja kaetakse erepunase värviga, mille tulemuseks on väga loomulik ja erksavärviline liiv.

Telli väljak juba täna!

Kui Sa oled otsinud lihtsasti hooldatavat, jalasõbralikku ja kõrgekvaliteedilist tenniseväljaku katet mis oleks identne savi-liivaga, siis on Advantage Red Court just Sulle!

P.S. Uus välihooaeg koputab juba uksele. Praegu on õige aeg alustada tenniseväljaku ehituse planeerimisega. Tutvu Unigrassi pakutavate tenniseväljaku variantidega siin!

Jaga postitust

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Tagasi