ESTENG
JÄLGI MEID
© Unigrass OÜ / tel. +372 644 5160 / e. info@unigrass.ee
Back to Postitused
Kunstmurukattega Tenniseväljak On Parim Valik
Kunstmurukattega Tenniseväljak On Parim Valik

5 põhjust, miks kunstmurukattega tenniseväljak on parim valik

Kunstmurukattega tenniseväljak on parim valik, kuigi tänapäeval on võimalik tenniseväljaku ehitamisel valida väga erinevate väljakukatete vahel. Väljakukatte valimisel tuleks arvesse võtta kliimat, geograafilist asukohta, isiklikke eelistusi ja muid faktoreid. Üks populaarsemaid valikuid on kunstmuru, mis on toodetud just spetsiaalselt tenniseväljaku jaoks. Miks nii? Sest kunstmurukattega tenniseväljakul on mitmeid eeliseid kõigi teiste väljakukatete ees.

Miks on kunstmurukattega tenniseväljak parim valik just sinu tenniseväljaku katteks

1. Kehasõbralikkus

Kunstmurukattega tenniseväljak on parim valik, kuna seda loetakse üheks kõige kehasõbralikumaks ja turvalisemaks väljakukatteks. Tennis võib teha su kehale kergesti liiga, seega on oluline vähendada survet liigestele. Kui näiteks saviliivaväljakul võib ebatasase pinna tõttu jala välja väänata ja kõvakattega väljakul liigeseid põrutada, siis kunstmuru pehmus vastupidiselt aitab vigastusi ennetada. Kunstmuru vähendab pinget sinu õrnadele kohtadele nagu hüppeliigesed, põlved, puusad ja alaselg.

2. Madalad ehituskulud

Tenniseväljaku rajamine on kallis projekt – seda teab igaüks, kes omale väljaku soetanud. Kunstmurukattega tenniseväljaku eeliseks räägib see, et ehitus on suhteliselt odav võrreldes teiste väljakutüüpidega. Peale selle on kunstmurukattega tenniseväljaku ehitus ka lihtne, sest see koosneb põhimõtteliselt vaid kahest osast: kvaliteetse aluse rajamine ja kunstmuru paigaldamine.

3. Lihtne hooldus

Lisaks lihtsale ehitusele veel üks hea uudis – ka kunstmurukattega tenniseväljaku hooldus ei nõua eriti palju aega ega panust. Kunstmuruväljakule on vaja teha põhjalikum hooldus vaid üks kord aastas enne hooaja algust, kevadel. Kuna kunstmuru on üsna vastupidav ja ilmastikukindel materjal, on ka üldine hooldus lihtne. Põhiliselt on vaja väljak ainult lehtedest ja sodist puhtaks teha.

4. Kliimasse sobivus

Kunstmurukattega tenniseväljak on parim valik Eesti kliimasse. Nagu eelmises punktis juba öeldud, peab kunstmuru ilmastikule väga hästi vastu, taludes nii vihma, lund kui muid raskeid ilmatingimusi. Kui näiteks saviliivaväljaku ja murukattega väljaku puhul tekitab kliima alati probleeme, siis kunstmurukattega väljaku puhul see murekoht ei ole.  

Üks kunstmuru suurtest eelistest on ka see, et väljak kuivab pärast vihma kiiresti ära ja on märjana oluliselt vähem libedam kui teised katted. Need faktorid aga pikendavad mänguaega ning võimaldavad mängijatel tulla väljakule tagasi nii ruttu kui võimalik.

5. Disaini varieeruvus

Kunstmurukattega tenniseväljak on parim valik, kuna sellel on ka üks oluline esteetiline pluss; kunstmurukate võimaldab valida väga erinevate värvide vahel. Kui tavaline saviliivaväljak on alati punane ja muruväljak alati roheline, siis kunstmuru puhul on võimalikke variante mitmeid. Värvivalik on tavaliselt alati värvispektrumi erksamal poolel, sest suur kontrast tennisepalli ja väljakuvärviga võimaldab väikest kollast palli palju kergemini märgata.

Unigrassi poolt on valikus nii sinine, saviliivapunane, erkroheline kui ka oliivroheline – ja kõiki värve saab ka omavahel kombineerida. Värvivariante vaata lähemalt SIIN.

Kunstmuru – jah, palun!

Kui soovid lihtsasti hooldatavat, madalate ehituskuludega, kehasõbralikku ja kvaliteetset väljakut, siis kunstmuru on just sulle! Tutvu Unigrassi poolt pakutavate variantidega SIIN ja telli oma väljak juba täna!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Back to Postitused