Tenniseväljak

Tenniseväljaku kate TOPCLAY

Tenniseväljaku kate TOPCLAY on saviliivaväljaku niinimetatud hübriidvariant – mängitakse spetsiaalsel vaipkattel, mis on täidetud naturaalse saviga. Tulemuseks on ühtlane väljakukate, mis on klassikalise saviliivaväljaku omadustele väga sarnane. Samas on TOPCLAY kattega väljak tavalisest saviliivaväljakust märksa mugavam, kuna on kasutatav vahetult peale vihmasadu ja vajab märgatavalt vähem hooldust. Seega on TOPCLAY väga sobiv põhjamaisese Eesti kliimasse! Unigrass soovitab: tenniseväljaku kate TOPCLAY on esimene valik kõikide saviliivaväljaku austajate jaoks!

Hübriidkate TOPCLAY ei vaja iga-kevadist kapitaalset rekonstrueerimist, mida päris saviliiva väljaku puhul alati tegema peab. Itaalias Vigano Pavitexi poolt toodetud kate paigaldatakse vett läbilaskvast asfaldist alusele, mis talve jooksul ei vaju, kerki ega muutu ebatasaseks. Kuivadel perioodidel on siiski vajalik väljaku kastmine – nagu tavalise saviliivaväljaku puhulgi.

TOPCLAY kate töötab kõige paremini paigaldatuna vett läbi laskvale dreenivale asfaldile, kuid on kasutatav ka kõvakattega väljakute rekonstrueerimiseks ja ümber ehitamiseks saviliiva väljakuteks. Sel juhul tuleb siiski eelnevalt hinnata olemasoleva kõvakattega väljaku sobivust ja seisukorda ümber ehitamiseks.

Tenniseväljaku kate TOPCLAY on saadaval värvikombinatsioonis punane-punane.

  • Klassikalise saviliiva väljaku mänguomadused
  • Suhteliselt vähene hooldusvajadus
  • Saviliivaväljakuga võrreldes märgatavalt suuremad kasutusvõimalused, kuna tänu vett läbilaskvale konstruktsioonile kuivab väljak kiiresti ja on kasutatav peagi pärast vihmasadu
  • Hea sobivus Eesti kliimasse
  • ITF Court Surface Category 1 (slow)
  • Tootja Vigano Pavitex

Tenniseväljaku ehitust planeerides loe lisa siit:

TOPCLAY tenniseväljak loob uusi mänguvõimalusi

Huvi ja täiendavate küsimuste korral palume võtta meiega ühendust!